Co nás čeká v roce 2018

3. ledna 2018 v 14:29 | Ing. Roman Mrázik
Co nás čeká v roce 2018: Přeji všem občanům, zejména občanům naší obce Hrušky pohodu, klid a to nejdůležitější, co si zatím nemůže koupit ani ten nejbohatší člověk této planety a tím je zdraví a pak přeji jen samé úspěchy v nastávajícím roce 2018 a dalších letech. Nechť je rok 2018 pro Vás, po všech stránkách, lepší než ten starý.

Tento rok bude opět, jak je v naší zemi poslední dobou zvykem, rokem volebním. První volby budou prezidentské. Nejsem zastáncem, ani pochlebovačem stávajícího prezidenta, ani žádného z té plejády prezidentských kandidátů, jenom je mi vcelku úsměvné, jak komerční média a jejich komerční komentátoři, byť o sobě tvrdí, že jsou nestranní a nezávislí, dosud zcela závisle a jednostranně dehonestují stávajícího prezidenta v domnění, že tím národu vnutí své názory a "zaručeně nestranné" pohledy na jeho osobu, na jeho dosavadní čnnost a tím odradí jeho potenciální voliče. Ještě úsměvnější je, že tuto masáž činí pod zástěrkou ohrožení demokracie v naší zemi, do které neustále zaobalují svůj, zcela zjevný komerční cíl, nebo cíl svého chlebodárce. Přitom tito pisálkové tzv. spasitelé demokracie nejsou ničím jiným, než skutečným ohrožením demokracie, poněvadž nejsou schopni a ochotni akceptovat a smířit se tím, že má většina jiný názor, než oni a proto převážně píší o této většině jako o hlupácích, kteří jsou slepí, poněvadž to ohrožení nevidí. Přitom dobře vědí, že demokracie je vždy o akceptaci názoru většiny, nikoliv o názoru jejich menšiny. Posléze zjišťují, logicky, že výsledkem této masáže a antikampaně jsou vzrůstající preference Miloše Zemana, což nejsou schopni pochopit, tak začínají volit stejný přístup k ostatním kandidátům. Jenom aby nebyli zklamaní, když jim ty korouhvičky voliči nesežerou.

Druhé volby, které nás čekají, budou volby komunální. Kdo, co, jak, s kým, na tyto otázky je zatím ještě brzy, ale doufám, že si naši občané zvolí jenom ty nejlepší.
 


Komentáře

1 TF | 28. září 2018 v 14:05 | Reagovat

Podívej se na tvé chytré názory na toho tvého Zemana, nemocný člověk by měl dávno odstoupit. A co říkáš na televizi Barrandov, kde jsou Zeman a Babiš pořád jako prominenti.... a ještě Okamura...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama