Volby do parlamentu 2017

23. října 2017 v 10:17 | Roman Mrázik
Odvoleno, očekávaný výsledek navzdory mediálnímu šílenství, které volbám předcházelo. Z toho všeho je patrné, že je dobře, že myšlení lidí a tedy i výsledky voleb zatím neovládají media a jejich komentátoři a redaktoři, ale sami občané.
 


Anketa

Jste spokojeni s výsledkem parlamentních voleb 2017?

Ano 44.4% (4)
Ne 55.6% (5)

Komentáře

1 František Tichý | 24. října 2017 v 6:10 | Reagovat

Z našeho regionu byli do parlamentu zvoleni: znovu MUDr.Miloslav Janulík z Valtic(rodák z Kostic) a Ing.Jana Krutáková z Moravské Nové Vsi.

2 Framtišek Tichý | 8. listopadu 2017 v 7:06 | Reagovat

[1]:Hnutí Ano vyhrálo volby i v Hruškách a tím jsme si zvolili i uvedeného MUDr.Janulíka. Jejich úspěšným volebním heslem bylo "Všecí kradnů" a "Budeme řídit stát jako firmu".
Bohužel Ing.Krutákovou do parlamentu nevolili ani Hruščané ani Neoveščané a je nám nejblíž, mnozí ji známe a především starostové našich obcí by měli využít její osoby pro pomoc našim obcím.
Myslím, že ona takto má o starost méně, protože může použít vysvětlení "co po mně chcete, však jste mně nevolili".
Jeden politický komentátor mně v souvislostech s volbami zaujal volebním sloganem našich předků "Potkáte li spasitele, kopněte ho do prdele". A těch spasitelských uskupení, které jsou o jednom vůdci je v parlamentu nadpoloviční většina.
To také svědčí o obecném přístupu voličů k volbám a nakonec i v Hruškách si dosud volíme jen spasitele. Spasitel je jenom jeden a není to člověk, takže žádný politický individualista není schopen společenské problémy sám vyřešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama